VPN

VPN

Pomoc

Szukasz odpowiedzi? Sprawdź poniżej.

Jeżeli szukasz pomocy, to być może znajdziesz opowiedź poniżej. Jeżeli nie znajdziesz tutaj pomocy, to poprostu napisz do nas..

Jakie dane są potrzebne do zarejestrowania konta?

Jedynie poprawny i ważny adres e-mail.

Czy mogę zapłacić za usługi Kartą Płatniczą lub Kredytową?

Co to jest Weryfikacja Dwuetapowa?

Weryfikacja dwuetapowa to podwójne sprawdzenie tożsamości (uwierzytelnianie) podczas logowania. Nie wystarczy podać samego hasła ale również ustalony drugi składnik np. kod SMS lub jednorazowy kod z aplikacji Authenticator.

Co to jest VPN?

VPN to Wirtualna Sieć Prywatna (ang. Virtual Private Network), która chroni połączenie internetowe za pomocą szyfrowania całego ruchu internetowego i zwiększa prywatność w Sieci dzięki ukryciu adresu IP i zmianie wirtualnej lokalizacji.

Jak działa VPN?

Dlaczego warto mieć VPN?

Kiedy używać VPN?

Czy VPN jest bezpieczny?

Czy VPN jest legalny?

Co to jest Routing Portów?

Routing portów polega na przekierowaniu pakietów z Internetu, przychodzących na określony port VPN, do klienta VPN. Klient VPN natomiast możę przekierować port na routerze w swojej sici lokalnej, aby mieć np dostęp ze świata np do Kamer IP .

Jaki przydzielony jest zewnętrzny  adres IP?

Czy mogę mieć stały zewnętrzny adres IP?

W jaki sposób mogę zmienić serwer VPN (zmienić IP)?

Zmiany serwera VPN (zmiany IP) można dokonać po przez panel dla każdego użytkownika VPN osobno. Należy się zalogować i przejść:
Panel Klienta -> Lista usług VPN -> Lista użytkowników VPN ->Szczegóły użytkownika VPN

Mam zagranicą Dekoder polsatu IPTV , czy przez VPN-a będe miał telewizję?

Tak. Jest taka możliwość, aby oglądać bez żadnych ograniczeń polską telewizję udostępnianą prze polsatBox IPTV. Warunkiem takie możliwości jest posiadanie dekodera IPTV od PolsatBOX i opłacanego abonamentu.